O szkole

Studio Tańca i Ruchu „TWIST” działa już ponad dekadę. Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2008 r.
Miejsce to powstało z pasji do tańca. Od początku istnienia szkoły pracują u nas dyplomowani, profesjonalni instruktorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie taneczne i pedagogiczne. Zawsze z pełnym zaangażowaniem dzielą  się oni swoimi umiejętnościami i wiedzą, a także starają się zaszczepić  miłość do tańca uczestnikom kursów.
Taniec, pasja i zaangażowanie zawsze u nas wygrywały! Dzięki temu istniejemy już tak długo, przetrwaliśmy w trudniejszych warunkach lokalowych, by dziś w przestronnych, nowoczesnych salach CSiR dalej rozwijać i propagować taniec oraz aktywny styl życia. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań wielu pokoleń: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Chcemy być miejscem w którym Błońska społeczność oprócz korzystania z bogatej oferty zajęć będzie mieć przestrzeń  do aktywizacji, integracji, relaksu. Dlatego z przyjemnością angażujemy się w inicjatywy lokalne lub sami jesteśmy ich organizatorami.
Obecnie nasza oferta obejmuje: zajęcia taneczne w różnych stylach ( break dance, jazz, balet, taniec nowoczesny, taniec towarzyski, ladies latino solo, tematyczne kursy tańca, lekcje indywidualne ); zajęcia ruchowe ( akrobatyka, gimnastyka sportowa, zajęcia ogólnorozwojowe, stretching, joga, pilates, fitness ); zajęcia dla maluszków ( gordonki, melomaluszki, smyko – multisensoryka, logorytmika ); różnego rodzaju warsztaty z renomowanymi instruktorami i trenerami; cykliczne spotkania z Błońskimi Mamami, a także imprezy widowiskowe.
Stawiamy na rozwój, dlatego też nasza oferta stale się rozszerza. Idziemy, a nawet biegniemy J z duchem czasu wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom.
Działaj z nami!